STOPPOT     USUWA  POTLIWOŚĆ  STÓP  W  CIĄGU  JEDNEJ  NOCY


English
O produkcieDystrybucjaKontakt
przeznaczenieskutecznośćsposób użyciagdzie kupić?

Nadmierna Potliwość Stóp

Nadmierna potliwość stóp jest dolegliwością, z którą musi zmagać się wiele osób – sezonowo lub przez cały czas.

Problem potliwości jest nie tylko uciążliwy, ale dodatkowo, jeśli nie zostaną podjęte żadne kroki, może prowadzić do powstania innych dolegliwości, takich jak na przykład grzybica stóp. Nie warto więc ignorować problemu – lepiej znaleźć skuteczny sposób na zaradzenie potliwości.

STOPPOT DUO - Preparat na nadmierną potliwość stóp

Konsekwencje nadmiernej potliwości

Nadmierna potliwość stóp nie jest niebezpieczna dla zdrowia, ale może okazać się dużym problemem ze względu na nieprzyjemny zapach i zwiększone ryzyko pojawienia się grzybicy. Tym samym warto stosować sprawdzone sposoby, które pozwolą zapomnieć o tym problemie.

Istotne jest przede wszystkim dbanie o odpowiednią higienę stóp. Warto też regularnie używać pumeksu w celu ścierania zrogowaciałej warstwy z powierzchni stóp - nagromadzone martwe komórki pochłaniają bowiem wilgoć, a tym samym stopy dłużej pozostają mokre, co może być przyczyną nieprzyjemnego zapachu.


STOPPOT

W odpowiedzi na potrzeby osób, które cierpią na nadmierną potliwość stóp, powstał produkt STOPPOT, który umożliwia szybkie i efektywne zwalczenie tego problemu. Innowacyjny produkt, oparty o opatentowaną formułę, to jedyny taki preparat o szybkim i długotrwałym działaniu.

STOPPOT jest ponadto prosty w użyciu, co stanowi jedną z jego największych zalet. Aplikacja preparatu wymagana jest jedynie kilka razy w roku, a efekty utrzymują się przez wiele miesięcy.

Zalety STOPPOT

Warto wybrać właśnie preparat STOPPOT ze względu na szereg zalet:

- jest skuteczny
- zapewnia długotrwałe efekty
- aplikacja jest szybka i prosta
- jest bezpieczny dla zdrowia
- dostępny jest w atrakcyjnej cenie
ul. Ciesielska 7; 97-200 Tomaszów Maz.; Telefon: 691 270 079