STOPPOT     USUWA  POTLIWOŚĆ  STÓP  W  CIĄGU  JEDNEJ  NOCY


English
O produkcieDystrybucjaKontakt
przeznaczenieskutecznośćsposób użyciagdzie kupić?

Preparat STOPPOT poddany był badaniom klinicznym, które potwierdziły jego wysoką skuteczność i bezpieczeństwo stosowania. Dodatkowo, przy współpracy z Ministerstwem Obrony Narodowej, zostały przeprowadzone badania ankietowe skuteczności preparatu wśród żołnierzy w jednej z jednostek wojskowych.


Wyniki badań klinicznych.

Badania kliniczne przeprowadzono na 55 osobach, u których występowała wzmożona potliwość stóp. Po zastosowaniu preparatu STOPPOT pacjenci byli poddawani kontroli przez dermatologa w ciągu kolejnych 4 dni po zabiegu, a następnie co tydzień przez okres 2 miesięcy. Rezultaty badań klinicznych przedstawiają się następująco:


Wyniki badań ankietowych.

Badaniami ankietowymi objęto grupę 177 żołnierzy, którzy deklarowali wzmożoną potliwość stóp i zastosowali preparat STOPPOT. Ocena jego skuteczności przez nich była następująca:


W świetle powyższych wyników badań, oraz po analizie produktów dostępnych na rynku, możemy śmiało stwierdzić, że zarówno wśród kosmetyków jak i leków nie jest nam znany żaden produkt, który miałby porównywalne właściwości pod kątem szybkości i skuteczności działania lub ze względu na długotrwałość uzyskanego efektu. Poszukiwania patentowe zakończone uzyskaniem patentu na produkt STOPPOT dowiodły, że wcześniej nigdzie na świecie nie był znany ani stosowany jako antyperspirant preparat o podobnym składzie.
ul. Ciesielska 7; 97-200 Tomaszów Maz.; Telefon: 691 270 079